48 valandos per VIENĄ DIENĄ?

one-day-24-hours

Ar sutiktumei paskirti vieną dieną – lapkričio 7 – IFES (Tarptautinei Krikščionių Studentų Bendrijai)?

Apie 500000 studentų šiandiena yra įsitraukę į IFES veiklą visame pasaulyje. Nežiūrint to, milijonai studentų nepažįsta Jėzaus. Vieną dieną mes norime matyti dinamišką studentų liudijimą kiekviename universitete: nuo Tongo iki Tuniso, nuo Surinamo iki Samoa.
VIENA DIENA (ONE DAY) yra šiųmetinė IFES studentų diena Lapkričio 7-tą – 48 valandos nuo dienos pradžios Tonge iki dienos pabaigos Samoa.
Ši maldos diena yra vienas iš būdų, kaip mes išreiškiame savo priklausomybę Dievui ir IFES šeimai. Po praėjusių metų maldos dienos Eurico iš Mozambiko rašė: “be galo nuostabu susitikti dvasiniame maldos pasaulyje.”
Ar jus prisijungtumėte prie mūsų maldų už studentų skelbiama evangeliją studentams visame pasaulyje?

Kauno LKSB grupelė norėtų šią dieną vakare susirinkti kartu ir praleisti laiką meldžiantis, bendraujant, drąsinant vienas kitą. Jeigu norėtum prisijungti, rašyk el. laišką: kaunas@lksb.lt, arba pranešk telefonu 8-657-45421 (Polina). Atsiųsime informaciją, kur ir kurią valandą susitinkame.

VIENA DIENA – mes norime matyti dinamišką evangelijos liudijimą studentams kiekviename universitete – nuo Tongo iki Tuniso, nuo Surinamo iki Samoa.

VIENA DIENA – IFES Pasaulio Studentų Diena – 48 valandos nuo dienos pradžios Tonge iki dienos pabaigos Samoa.

VIENA DIENA – kada visa IFES šeima gali melstis kartu už Dievo karalystės augimą studentų pasaulyje.

Daugiau informacijos čia: http://www.ifesworld.org/pray/worldstudentday.php