Absolventai

Kurso „ProImpact“ užsiėmimas

nykstys6Kauno baigusieji (buvę studentai, dalyvavę LKSB veikloje) kviečia susitikti spalio 27 d., pirmadienį, 18:30 adresu P. Lukšio 12-48.   Po ilgos pertraukos vėl susitiksime nagrinėti Bibliją. Jau esame pradėję studijuoti Raštą pagal kursą baigusiesiems „ProImpact“, kurį sukūrė Rumunijos baigusiųjų judėjimas. … Skaityti daugiau »

Nacionalinė LKSB konferencija 2014

i psl2Kovo 21 d., šį penktadienį, vyks LKSB nacionalinė konferencija „Mūsų Dievas DIDIS“.   Kviečiame dalyvauti LKSB narius ir visus, kuriems rūpi Evangelija Lietuvos universitetuose. Šiemet susitiksime Kaune. Nėra nei mokesčio, nei registracijos. Kartu šlovinsime Dievą, klausysimės Jo Žodžio, sužinosime, ką … Skaityti daugiau »

Įvadas į kursą „ProImpact“

nykstys6Kauno baigusieji kviečia susitikti lapkričio 18 d., pirmadienį, 18:30 adresu P. Lukšio 12-48.   Pirmas susitikimas – tai įvadas į kursą baigusiesiems „ProImpact“, kurį sukūrė Rumunijos baigusiųjų judėjimas, ir Biblijos studija pagal to kurso pagrindinę mintį iš Jono 12:1-33 – … Skaityti daugiau »

IFES studentų diena

wsd2013Pasaulinė studentų diena – tai kasmetis šventimas matant ką Dievas daro ir kaip veikia per studentų judėjimus ir pačius studentus visame pasaulyje. Kiekvienais metais studentai, darbuotojai, draugai ir rėmėjai meldžiasi už vienas kitą ir konkrečius studentų judėjimų poreikius visose šalyse … Skaityti daugiau »

Konferencija „Aš padarysiu jus žmonių žvejais“

Misijų_konferencija_fb_cover2Studentus ir visus, kuriems rūpi universitetas ir Evangelija, kviečiame į konferenciją. Jėzus pašaukė savo mokinius sakydamas: „aš padarysiu jus žmonių žvejais“ (Mk 1,17). Ši konferencija ne tiek apie žvejybą, kiek apie Tą, kuris kviečia. Biblijos ekspozicijų metu pažvelgsime į Jėzų … Skaityti daugiau »

Kaip baigusieji Dievą šlovino

SONY DSCRugpjūčio 23–25 d. kaime netoli Kauno, susitiko keletas LKSB baigusiųjų. Susitikimo tema buvo „Dievo šlovė“. Aptarėme baigusiųjų veiklą Lietuvoje, šios tarnystės viziją ir tikslus. Šeštadienio rytą turėjome tylos laiką, kai galėjome pasimelsti, pasigilinti į Dievo žodį, išgirsti Jo balsą, taip … Skaityti daugiau »

Įspūdžiai iš absolventų konferencijos Latvijoje

absolvent2013Gegužės 30 – birželio 2 d. Latvijoje, krikščioniškame stovyklų ir konferencijų centre „Gančauskas“, vyko tarptautinė krikščionių absolventų konferencija „At the Lights“. Tradiciškai tokia konferencija rengiama kas dveji metai. Į ją paprastai atvažiuoja buvę krikščionių studentų judėjimų nariai iš Lietuvos (LKSB), … Skaityti daugiau »

IFES Baltijos šalių absolventų konferencija „AT THE LIGHTS“

Baltics Grads Conference LatviaSveiki, draugai!   Kviečiame į IFES Baltijos šalių absolventų konferenciją „AT THE LIGHTS“! Gegužės 30 d. – Birželio 2 d., Gančauskas, Latvija Konferencija vadinasi „At the Lights – žalia, geltona ir raudona.“ Žalia – mūsų tapatybė – sena ir nauja … Skaityti daugiau »

“Christians@Work” 5

christians-at-workSveiki, LKSB draugai, kviečiame į absolventų susitikimus Kaune.   Yra toks Biblijos studijų ciklas (5) apie darbą, santykius, etiką, liudijimą darbe ir pan. („Christians@Work“). Kartą per mėnesį susitinkame nagrinėti, ką Biblija kalba šiuo klausimu, drąsinti vienas kitą, melstis.   Penktas … Skaityti daugiau »