Įdomu

Gretės istorija: “Nes Dievui nėra negalimų dalykų”…

gamta_nNorėjau jums papasakoti apie įvykį, kuris buvo mano gyvenime. O viskas prasidėjo nuo mažytės svajonės, kuri vieną dieną atėjo į mano širdį ir protą… Ta svajonė buvo išvykti vasarai į kitą šalį tam, kad užsidirbčiau pinigų nešiojamam kompiuteriui, pakeliaučiau, iš … Skaityti daugiau »

Būkite padrąsinti!

Bendravimas su Viešpačiu yra toks reikalingas dalykas! Labai svarbus! Tiesa ir ta, kad labai trapus. Manau, nesu tokia viena krikščionė, kuri turėjo „duobių“… manosios ilgai tęsės. Vienu momentu buvo tokia gili, kad net nemaniau, jog noriu iš jos išlipt. Susidūriau … Skaityti daugiau »

Vienas vienišas gyvenimas

Jis, valstietės sūnus, gimė nuošaliam kaimely. Išaugo Jis kitame kaimelyje, kur dirbo dailidės dirbtuvėje iki tol, kol Jam sukako trisdešimt metų. Po to tris metus Jis keliaudavo kaip pamokslininkas. Jis neparašė nei vienos knygos. Jis nebuvo užėmęs nei vienos tarnybinės … Skaityti daugiau »

Jėzaus laiškas TAU

Jėzaus laiškas tau  Jėzaus laiškas tau
Brangus drauge! Kaip tau sekasi? Aš siunčiu tau šį laišką, norėdamas pasakyti, kaip stipriai Aš tave myliu ir rūpinuosi tavimi. Aš noriu tapti tavo gyvenimo dalimi. Šiandien ryte, kai tu prabudai, aš buvau kartu su tavimi mano saulėtekio grožybėje, kuri … Skaityti daugiau »

Istorija “Mažasis skeptikas”

Mažasis skeptikas  Mažasis skeptikas
Viena besilaukianti motina po širdimi nešiojo trynukus. Vienas iš jų buvo mažasis tikintysis, kitas – mažasis dvejotojas ir trečias – mažasis skeptikas. Mažasis dvejotojas klausia: - Ar jus tikrai tikite gyvenimu po gimimo? Mažasis tikintysis: - Taip, aišku, kad tikiu. … Skaityti daugiau »

Klausimas

Klausimas nėra, ar tu tiki, kad Jėzus Kristus yra viso ir visko Viešpats. Tuo tiki ir demonai. Klausimas nėra, ar tu tiki, kad Kristus ateis antrą kartą. Tuo tiki ir demonai. Klausimas yra, ar tu gyveni kaip tas, kuris laukia … Skaityti daugiau »

Jurijaus kelionė Dievop

Labai įdomu žiūrėti į savo praeitį ir analizuoti tai, kas buvo, bei lyginti tai su dabartimi. Nuo pat jaunystės aš mėgdavau kelti sudėtingus klausimus ir daug apie juos svarstyti. Kas be ko, tai yra mano kraujyje, nes abu mano tėvai … Skaityti daugiau »

Taigi kas yra Kristuje, tas yra naujas kūrinys.

“Gana tau mano malonės, nes mano galybė tampa tobula silpnume.” (2 Kor 12, 9) Gimiau netikinčioje šeimoje, tik per didžiąsias šventes nueidavome į bažnyčią. Šeimoje buvau jauniausia. Materialiai buvome aprūpinti, tačiau bendražmogiškų vertybių įdiegimo, ryšio su tėvais trūko. Teko matyti … Skaityti daugiau »

Kaip aš pamilau…

Vieną kartą aš iš tiesų patikėjau Dievu. Galima sakyti, kad mano gyvenime iki tol viskas buvo gerai: pilna šeima, mylintys tėvai, daug draugų. Pati buvau labiau gera mergaitė negu bloga. Dievu tikėjau visada, bet tas tikėjimas neskatino manęs gyventi pagal … Skaityti daugiau »