Palaimintų Kalėdų!

zvake

Sveiki,

Kauno LKSB atostogauja! :)
Jeigu tai galima taip pavadinti. Nes daugumai mūsų sesijos.
Mūsų atostogos reiškia, kad kol kas nevyks Biblijos studijos. Tačiau sekite naujienas, pranešim, kada vyks žaidimų vakaras. :)

 

Būkite palaiminti moksluose, darbuose, santykiuose!

 

Apie Kalėdas:

Štai už langų pliki medžiai ir sušalę paukšteliai mums vėl ir vėl primena, kad artėja laikas, kurio laukia visas pasaulis – Kalėdos. Tik kodėl mes jo taip laukiam!? Vieni – dėl įvairiaspalvių papuošimų mieste, kiti – dėl šventinių nuolaidų prekybos centruose, treti – dėl kalėdų senelio ir dovanų. Tačiau dažnai pamirštame, jog būtent Kalėdų metu mes švenčiame Jėzaus Kristaus gimimo dieną.

Jis gyveno, mokė, padėjo žmonėms ir buvo nužudytas prieš du tūkstančius metų, o po to prisikėlė ir dabar gyvena Danguje. Visa tai įvyko, todėl, kad būtų įvykdytas Dievo planas.

Dievas tave myli ir trokšta, kad gyventum ramybėje su Juo ir gautum amžinąjį gyvenimą. Klausimas yra, kodėl daug žmonių to neturi. Mūsų problema yra nuodėmė. Ji atskyrė mus nuo Dievo. Jėzus Kristus yra vienintelis šios problemos sprendimas. Jis numirė ant kryžiaus ir prisikėlė iš numirusiųjų, kad užmokėtų mūsų skolą už nuodėmę – statydamas tiltą per bedugnę, kuri atskiria mus nuo Dievo. Dievas užtikrino sprendimą, bet mes turime pasirinkti. Biblija sako: „Juk kiekvienas, kuris šaukiasi Viešpaties vardo, bus išgelbėtas.“ (Laiškas romiečiams 10,13) Tame pačiame laiške (5,1) rašoma: „Taigi, išteisinti tikėjimu, turime ramybę su Dievu per mūsų Viešpatį Jėzų Kristų.“ Taigi norint turėti ramybę su Dievu, reikia tikėti, kad Jėzus savo mirtimi išgelbėjo mus iš nuodėmės ir pakviesti Jį į savo širdį. Tai galima padaryti maldoje:

Brangus Viešpatie Jėzau Kristau, žinau, kad esu nuodėmingas ir man reikia Tavo atleidimo. Tikiu, kad numirei, kad užmokėtum už mano nuodėmes. Trokštu nusigręžti nuo savo nuodėmingos prigimties. Kviečiu Tave į savo širdį ir gyvenimą. Noriu pasitikėti Tavimi, kaip Išgelbėtoju ir sekti Tave, kaip savo Viešpatį. Amen.

Ar šios Kalėdos bus metas, kai pasikeis tavo gyvenimas, priklauso tik nuo tavęs. Dievas tave pašaukė ir dabar laukia, kol tu pas Jį ateisi. Tebūna šios Kalėdos ne tik Jėzaus gimtadienio šventė, bet ir tavo naujo gyvenimo pradžia. Linkim tikrai nepaprastų, šviesių ir atnaujinančių Šventų Kalėdų!