Renginiai KTU

LKSB išvyka

Untitled-2 - CopyStudente, kviečiame tave į gamtą! Bus puiki proga atsigauti po sesijos, pamiklint raumenukus, atsipalaiduoti ir smagiai pavasaroti. Apsirenk patogiai, pasiimk būtiniausius daiktus (žinoma, laptop’ą, GPS’ą, savo “išmanųjį”…Oj ne, drauguži, to neprireiks! Na gal GPS’as praverstų… Susitinkam prie Pažaislio vienuolyno 10 … Skaityti daugiau »

EKSPERIMENTAS

virselis-230 - CopyAr galima suprasti Šventąjį Raštą? Ar atšifruotas tekstas mums šiandien aktualus? Bandymo metu nagrinėsime Evangeliją pagal Joną. Veiksmas vyks KTU kiekvieną pirmadienį 19:00 val. Studentų g. 67 – B102 a. Rezultatas priklauso ir nuo tavęs. Organizuoja LKSB

Viešos paskaitos su svečiu prof.dr. Werner Gitt

533447c6b2886  Balandžio 8–14 d. vyks fizikos profesoriaus dr. Wernerio Gitto viešos paskaitos mokslo ir tikėjimo temomis. Svečią iš Vokietijos pakvietė LKSB Kauno studentų grupė. Werneris Gittas – fizikos profesorius, buvęs Braunšveigo federacinio fizikos ir technikos instituto (PTB) informacinių technologijų skyriaus vadovas. Mokslininkas … Skaityti daugiau »

Nacionalinė LKSB konferencija 2014

i psl2Kovo 21 d., šį penktadienį, vyks LKSB nacionalinė konferencija „Mūsų Dievas DIDIS“.   Kviečiame dalyvauti LKSB narius ir visus, kuriems rūpi Evangelija Lietuvos universitetuose. Šiemet susitiksime Kaune. Nėra nei mokesčio, nei registracijos. Kartu šlovinsime Dievą, klausysimės Jo Žodžio, sužinosime, ką … Skaityti daugiau »

Filmo vakaras – „Nematoma pusė“ („The blind side“)

plakatasKviečiame į tikrais faktais paremtą veiksmo dramą – „Nematoma pusė“ („The blind side“). Tai realus pasakojimas apie ypatingus žmones. Klausi – kas gi čia tokio ypatingo? – ateik, pamatysi, sužinosi ir… tau nereikės įspūdžių gniaužti savy! Galėsi išreikšti savo nuomonę … Skaityti daugiau »

„Ištirk krikščionybę“ diskusijų grupelės VDU ir KTU

IK_logoKas buvo Jėzus? Kodėl jis atėjo? Ką reiškia juo sekti? Tai trys pagrindiniai klausimai siekiant suprasti kas ir apie ką yra krikščionybė. Galime išgirsti įvairių atsakymų, pamąstymų, nuomonių. Krikščionybė – tai apie bažnyčią… Krūva taisyklių… Tai tiems, kurie nemąsto… O … Skaityti daugiau »

Ar norėtum, kad už tave kas nors pasimelstų?

IFES studentų diena

wsd2013Pasaulinė studentų diena – tai kasmetis šventimas matant ką Dievas daro ir kaip veikia per studentų judėjimus ir pačius studentus visame pasaulyje. Kiekvienais metais studentai, darbuotojai, draugai ir rėmėjai meldžiasi už vienas kitą ir konkrečius studentų judėjimų poreikius visose šalyse … Skaityti daugiau »

Startuoja „Ištirk krikščionybę“ diskusijų grupelės!

IK_nuotraukaKas buvo Jėzus? Kodėl jis atėjo? Ką reiškia juo sekti? Tai trys pagrindiniai klausimai siekiant suprasti kas ir apie ką yra krikščionybė. Galime išgirsti įvairių atsakymų, pamąstymų, nuomonių. Krikščionybė – tai apie bažnyčią… Krūva taisyklių… Tai tiems, kurie nemąsto… O … Skaityti daugiau »

GREITAI „Netikėtos studentų dienos“!

NSD logo IFESa„Netikėtos studentų dienos“, rugsėjo 16–19 d. Vytauto Didžiojo universitete.   „Netikėtos studentų dienos“ – tai keturių dienų renginys studentams. Studentiškas gyvenimas pilnas tikėtų ir netikėtų dalykų. Kalbėsime apie tai, kas tau pasirodys pažįstama, kasdieniška, ir apie tai, kas galbūt nežinoma, … Skaityti daugiau »