„Visa (ne)tiesa apie krikščionybę“

zeitgeist_movie
Beveik prieš keturis metus LKSB Kaune buvo organizavusi filmo Zeitgeist: The Movie (Laiko dvasia) pirmos dalies peržiūrą ir diskusiją. Kadangi šis filmas ir toliau klaidina žmones, nusprendėme, kad būtų įdomu ir naudinga tokį dalyką pakartoti. Šį kartą filmą analizuos Emas Gricius iš LCC.

 

Filmo pirmos dalies peržiūra, analizė ir diskusija „Visa (ne)tiesa apie krikščionybę“ vyks kovo 20 d. (antradienį), 18 val., adresu Donelaičio g. 52, 322 aud. (VDU). Pats filmas yra anglų kalba su lietuviškais subtitrais. Analizė ir diskusija vyks lietuvių kalba.

 

„Zeitgeist“ (vokiškas žodis, reiškiantis „laiko dvasia“) yra pavadinimas filmo, kuris daro įtaką tūkstančiams jaunų žmonių dėl patikimai atrodančio pristatymo bei daugybės „irodymų“ pateikimo.
Šis filmas sukurtas Peter Joseph, kuris siekia įtikinti žiūrovus, kad Naujojo Testamento autoriai pasiskolino Jėzaus nekaltą prasidėjimą, mokinių, stebuklų, nukryžiavimo ir prisikėlimo idėjas iš senovinių pagoniškų religijų, kurios egzistavo seniai dar prieš Kristų. Filme yra netgi teigiama, kad pats Jėzus neegzistavo.

Stengsimės aptarti daugumą filmo pirmoje dalyje pateiktų faktų, todėl labai kviečiame sudalyvauti visus norinčius (ir studentus, ir nestudentus, ir mačiusius filmą, ir nemačiusius). Nebūk abejingas! Pakviesk ir savo draugus!

P.S.: Taip pat kviečiame į

LKSB nacionalinė konferencija „Teisingumo viltis“

2012 m. kovo 23-24 d.

Plačiau

LKSB nacionalinė konferencija „Teisingumo viltis“