Zeitgeist – Laiko dvasia

zeitgeist-laiko-dvasia

2008.04.22 (antradienį), 18 val., adresu Studentų g. 50, 341 aud. (KTU) vyks filmo Zeitgeist – The Movie (Laiko dvasia) pirmos dalies peržiūra, analizė ir diskusija. Pats filmas yra anglų kalba. Analizė ir diskusija vyks lietuvių kalba.

Šis filmas tapo gana populiarus pastaruoju metu, žmonės pradėjo siūlyti jį pažiūrėti, todėl kilo mintis sukviesti daugiau žmonių ir visiems draugiškai jį panagrinėti. :)

„Zeitgeist“ (vokiškas žodis, reiškiantis „laiko dvasia“) yra pavadinimas filmo, kuris daro įtaką tūkstančiams jaunų žmonių dėl patikimai atrodančio pristatymo bei daugybės „irodymų“ pateikimo.
Šis filmas sukurtas Peter Joseph, kuris siekia įtikinti žiūrovus, kad Naujojo Testamento autoriai pasiskolino Jėzaus nekaltą prasidėjimą, mokinių, stebuklų, nukryžiavimo ir prisikėlimo idėjas iš senovinių pagoniškų religijų, kurios egzistavo seniai dar prieš Kristų. Filme yra netgi teigiama, kad pats Jėzus neegzistavo.

Stengsimės aptarti daugumą filmo pirmoje dalyje pateiktų faktų, todėl labai kviečiame sudalyvauti visus norinčius (ir studentus, ir nestudentus, ir mačiusius filmą, ir nemačiusius). Nebūk abejingas! Pakviesk ir savo draugus!

Skelbimas į renginį įdėtas čia.

Analizės rezultatai sudėti čia.